Отчет о проведении 1 сезона дистанционной пришкольной площадки «Звездочка» КГУ «Зареченская СШ»

Жаз тек саяхат уақыты ғана емес, сонымен қатар балалардың демалуына, шынығуына және сауығуына қолайлы уақыт.

Жазғы сауықтыру лагерлерін ұйымдастыру - жазғы демалыс кезінде білім алушылармен жұмыстың қызықты және маңызды түрлерінің бірі. Лагерьдің негізгі міндеті-балалардың бос уақытын, олардың демалысын ұйымдастыру, жазғы уақытта денсаулығын нығайту.

Биылғы жылы мектеп жанындағы алаңның жұмысы енгізілген шектеулермен күрделенді. Алаң оффлайн режимінде жұмыс істеді. Көптеген ата-аналар алаңды осындай форматта өткізуге қарсы шықты, бірақ түсіндіру әңгімелерін өткізіп, алаң іске қосылды. Тапсырмалар мен кері байланыс WhatsApp мессенджері арқылы берілді.

Мектеп жанындағы алаңның жұмыс тәртібі 9.00-ден 11.00-ге дейін. Орындалған тапсырмалар 22.00-ге дейін қабылданды, бұл көптеген балаларда ата-аналардың жұмыста болуына байланысты болды.

Балалар әр түрлі шығармашылық сайыстарға, викториналарға, спорттық жарыстарға қызығушылықпен қатысты. Балалар ертегілер бойынша викториналарға, сүйікті ертегілер, өлеңдер оқу, шығармашылық конкурстарға, аппликация және сурет салу – шығармашылық жұмыстарға қатысты. Ән айтып, музыкалық минуттар өткізілді. Сонымен қатар жазғы демалыс кезінде, карантин кезінде қауіпсіздік техникасы бойынша әңгімелер жүргізілді. Тағы да короновирусты инфекция, ауырып қалмау үшін өзіңізді қалай ұстау керек, қандай симптомдар туралы айтылды.

Күн сайын тәрбиешілер балалар үшін жаңа нәрсе ашуға тырысты.

Көшбасшылардың жұмысы да тоқтаған жоқ. Тақырыптық дөңгелек үстелдер, пікірталастар мен пікірталастар ұйымдастырылды. "Зареченка" мектеп газетін қашықтықтан электронды форматта шығару жалғастырылды. Балалардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетін қалыптастыру бойынша "Адал Ұрпақ" үйірмесінің жұмысы жүргізілді. (WhatsApp мессенджері арқылы қашықтан)

Мектеп жанындағы "Звездочка" алаңы бірінші маусымын өз жұмысын аяқтады. Балалардың белсенділігі, қайырымдылықтары бізді қуантады. Әсіресе, түсіністікпен қараған және балалармен белсенді қатысқан ата-аналарға алғыс айтқым келеді.

Жаңартылған күні: 23.07.2020 06:49
Құрылған күні: 23.07.2020 07:12